האם נעלי עבודה ונעלים בטיחות זה אותם נעליים?

כידוע לכולנו, לא מעט בעלי עסקים וארגונים רבים דואגים כי לצוות העובדים שלהם יהיה מדים ממותגים של הארגון, בעת בה ישנם נעלי בטיחות ועבודה אשר מהווים חלק אינטגרלי מהמראה הייצוגי הסופי של העובד בארגון. חלד עם זאת, חשוב לציין כי הנעלת העובד היא חשובה לאור מספר סיבות עיקריות, בעת בה כל עובד קובע את סוג הנעליים המתאימים לו על פי אופי העבודה ותחום העיסוק בו הוא מתעסק. 


נעלי בטיחות הם נעלים שתפקידן העיקרי הינו למנוע פגיעות במהלך העבודה, פציעות אשר עשויות לבוא לידי ביטוי בחפץ כבד שנופל על נעל העובד וכיוצא בכך. נעלי בטיחות הם נעליים אשר עשויות מחומרי גלם איכותיים ועמידים, כאלו אשר שומרים על כפות הרגליים של העובד בצורה האופטימלית ביותר במהלך שעות העבודה, בעת בה בקצה הנעל ישנה לוחית ברזל שכל תפקידה הינו להגן על אצבעותיו של העובד. במקרים אחרים יעדיפו המעסיקים השונים לרכוש נעלי עבודה פשוטים בעת בה העובד לא חייבת בנעלי בטיחות, מה שעשוי לבוא לידי ביטוי בעבודות כמו רפואה, מסעדה וכן הלאה וכן הלאה. 


דגשים חשובים בבחירת נעלי בטיחות


לא מעט מעסיקים מארגונים שונים מכניסים תחת סל השיקולים שלהם בחירת נעלי בטיחות עבור העובדים שלהם שכן, מדובר על בחירה המחייבת התייחסות מעמיקה למספר פרמטרים טרם ביצוע הבחירה הסופית. על כן, במטרה להבטיח כי אתם באמת בוחרים בנעליים המתאימות ביותר עבור צוות העובדים שלכם, עליכם להתייחס למספר דגשים חשובים כדוגמת מידות העובדים, הקו העיצובי הכולל של מדי העבודה בארגון, התאמת הנעליים לתפקיד העובד ועוד מגוון דגשים שיאפשרו לכם לבחור בחירה מוצלחת ומדויקת יותר עבור העובדים שלכם. 

האם נעלי עבודה ונעלים בטיחות זה אותם נעליים?
logo בניית אתרים