חנות נעלי עבודה

גם נוח וגם בטיחותי

על פי החוק ועל פי תקנות הבטיחות בעבודה הקשורות גם לציוד מגן אישי, כל זאת על מנת לשמיר על בטיחות בעבודה, חובה על המעסיק לספק לכל העובדים ציוד אישי המפורט בתקנות, זאת כאשר העובדים נמצאים בעבודות מסוכנות יחסית ויש לבחור עבורם ביגוד לשם מניעת סיכוני בטיחות. אנו מספקים את ההנעלה ובכלל את הביגוד המתאים שיהיה גם בטיחותי על פי החוק והתקנות אך גם נוח. במקומות עבודה רבים מדובר גם במקום עבודה שלא ניתן למנוע בו סיכונים בטיחותיים רק על ידי התקנה של מתקני בטיחות.

כל סוגי הנעליים לבחירתכם

 

בהתאם לתקנות החוק בנושאי בטיחות העובד, נעליים בטוחות מונעות סכנות כמו סכנת החלקה, כאשר על המעסיק לספק לעובדים נעליים או מגפיים בטיחותיים, הכוללים סוליות מיוחדות שמונעות החלקה.

תוכלו להתרשם באתר ולהצטייד בציוד זה שמיוצר על פי התקנים המוקפדים בחוק, כמו כן תמיד חשוב לתקן או להחליף ציוד , הנעלה וביגוד אישי שנתגלה בו פגם או נזק.

 


טיב הציוד ללא פשרות

אנו מקפידים ללא פשרות על טיב הציוד והתאמתו לכל מטרה ולכל לקוח, על פי התקנות נקבע כי  ציוד הביגוד וההנעלה צריך להגן על כל עובד ולהיות באיכות נאותה, הנעלה שתהיה חזקה ועמידה, עם כל המבנה , האיכויות והתכונות על מנת לתת הגנה מקיפה ונאותה מפני הסיכונים שקיימים במקומות עבודה לא מעטים ושאותם בא ציוד הביגוד וההנעלה למנוע. זהו חובה שציוד מגן אישי יותאם לכל גופו של העובד שעליו הוא נועד להגן ובכלל זה הרגליים. בתחום זה אין לקחת סיכונים ולהגן על העובדים בדרך חוקית וחשובה ביותר הן למעסיק והן לעובדים. 

חנות נעלי עבודה
טואול - בניית אתרים