נעלי בטיחות אורטופדים

כולנו מכירים את ההרגשה כמה נעליים הן חשובות כדי שלא נרגיש עייפות או כאבי רגליים, בין אם נעמוד שעות ארוכות על הרגליים או נלך למרחקים ארוכים, כולנו יודעים עד כמה ללא נעליים נוחות רגשים כאבים עזים, עצבנות ומפח נפש של ממש עד לחוסר יכולת ללכת. לכן בוודאי כאשר מדובר במקום עבודה חשוב לנעול נעליים מקצועיות, מעולות שהן נעלי בטיחות אורטופדים וכל זאת לא רק להרגשה כללית נעימה במקום העבודה, אלא על מנת לשמור על בריאות הרגליים בצורה האופטימלית ביותר מבלי להזיק להן וליצור שחיקה.

נעלי בטיחות אורטופדים

מדוע זהו נושא חשוב?

בעיות אורטופדיות ותלונות על כאבי רגליים או כאבי גב, הן מן התלונות הנפוצות ביותר בהן מתעסקים בתחום הרפואה והאורטופדיה. רבים מגיעים למצב זה כתוצאה מהזנחה ממושכת של שמירה על נוחות רגליהם בעיקר לאור העבודה הארוכה שלהם שדורשת עמידה ממושכת או מאמץ של פיזי ממש, עם עומס שמטבע הדברים נוחת בעיקר על הרגליים. בסופו של דבר כאבי הרגליים גם משפיעים רבות על הגב ויוצרים כאבי גב בעיקר באזור הגב התחתון. לכן הבחירה של נעלי בטיחות אורטופדים תמנע מראש את הנזק הזה, כיוון שכך אתם בוחרים בנעליים שיעניקו יציבות נכונה לרגליכם, יעניקו את התמיכה הטובה והבריאה ביותר וכן יתאימו בדיוק רב למידת רגליכם.

נעלי בטיחות אורטופדים

להרגיש קלילים ועם יציבה איתנה

אין זה משנה לאיזו סיבה אנו נועלים נעליים, ובמיוחד בעבודה הנעליים צריכות להיות אורטופדיות שמעניקות את מלוא התמיכה לרגל ולא שוחקות אותו וגורמות לו לנזק, ובוודאי במקום עבודה הנעליים צריכות להיות בטיחותיות ובמיוחד במקומות תעשייתיים או על משטחים שדורשים מאמץ רב או אף טיפוס.

נעלי בטיחות אורטופדים
טואול - בניית אתרים