נעלי בטיחות S3 - כל מה שצריך לדעת

מיותר לציין כי סביבת עבודה מאתגרת היא כזו אשר דורשת היערכות אופטימלית, לרבות בפן הבטיחותי שכן, מדובר על תחום האחריות של המעסיק לדאוג למידת בטיחותם של צוות העובדים. יחד עם האמור, חשוב לציין כי יחד עם חלוף השנים האחרונות נחקקו חוקים שונים במדינת, חוקים שהתפקיד המרכזי שלהם הינו לשמור על בריאות ובטיחות העובדים. את הציוד הרלוונטי לא בוחרים באופן אקראי שכן, על הציוד להיות מותאם בצורה מקצועית ונכונה לסביבת העבודה הרלוונטית שבה פועלים לצד התייחסות מעמיקה לסיכונים השונים ולתנאי הבטיחות הטמונים בתוכה. נעלי בטיחות S3 הן למעשה הנעליים שמספקות את הפתרון האידיאלי בנושא, בחלק לא קטן מהמקרים. 


תקנות בטיחות בסביבת העבודה


כאשר אנו מדברים על התקנות השונות לבטיחות בעבודה, יש לציין כי קיימת דרישה ייחודית להגנה על רגלי העובד בסביבות עבודה כאלו ואחרות שכן, על פי תקנה זו על כל אותם מעסיקים לספק את הציוד הרלוונטי עבור העובדים שלכם. יחד עם זאת, על המעסיקים לבצע בקרה ופיקוח כי השימוש בנעליים אכן תקין וכמו גם, לוודא תחזוקה נכונה ושוטפת. 


החוק במדינת ישראל מחייבת שימוש בנעלי בטיחות שונים עבור בעלי התפקידים השונים שביניהם תוכלו לפגוש בין היתר עובדים בתעשיית החשמל, עובדים עם מערכות קיטור, עובדים בתחנות כוח, בנקאים, עובדים בתעשייה הקרמית וכן הלאה. 


תקן S3 לנעלי בטיחות


נעלי בטיחות S3 הן נעליים הנתונות תחת תקן S3, תקן מהמחמירים ביותר במדינת ישראל שכן, נעליים העומדות בתקן זה מספקות את ההגנה המקסימלית לעובדים בסביבות עבודה כאלו ואחרים. נעלי בטיחות S3 הם נעליים אשר מכתיבות סטנדרט חדש ויוצא דופן, כזה שיוכל להעניק לעובדים שלכם את תחושת הביטחון האידיאלית. 

נעלי בטיחות S3 - כל מה שצריך לדעת
logo בניית אתרים